Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.324

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 976

Plisi

0 977

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.467

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.354

Paje Nuserije

28 ±0 5.349

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.231

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.422

Skulptura

3 1.873

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.393

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.019

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.035

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.412

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.401

Ninulla – Këngë djepi

0 1.452

Shqipja përballë sfidave

0 1.398

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.464

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 2.019

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.380

Dasma Shqiptare

0 1.036
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)