Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 6.204

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 1.060

Plisi

0 1.356

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 3.739

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.465

Paje Nuserije

28 ±0 6.340

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.395

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.540

Skulptura

3 2.116

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.537

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.550

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.122

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.556

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.706

Ninulla – Këngë djepi

0 2.093

Shqipja përballë sfidave

0 1.518

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 3.148

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 3.074

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.520

Dasma Shqiptare

0 1.738
  • Benutzer online 4

    4 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)