Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.547

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 1.004

Plisi

0 1.069

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.763

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.402

Paje Nuserije

28 ±0 5.731

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.295

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.467

Skulptura

3 1.964

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.445

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.142

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.072

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.464

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.487

Ninulla – Këngë djepi

0 1.599

Shqipja përballë sfidave

0 1.449

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.645

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 2.271

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.435

Dasma Shqiptare

0 1.199
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)