Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 1.947

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 352

Plisi

0 322

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 928

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 522

Paje Nuserije

28 ±0 2.043

Anessa

Dasma Shqiptare

1 796

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 528

Skulptura

3 632

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 521

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 322

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 383

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 537

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 517

Ninulla – Këngë djepi

0 534

Shqipja përballë sfidave

0 530

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 940

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 731

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 537

Dasma Shqiptare

0 350
  • Benutzer online 6

    6 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)