Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 3.339

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 677

Plisi

0 645

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.607

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 872

Paje Nuserije

28 ±0 3.360

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.462

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 876

Skulptura

3 1.270

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 876

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 654

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 709

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 889

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 865

Ninulla – Këngë djepi

0 887

Shqipja përballë sfidave

0 881

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.617

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.377

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 889

Dasma Shqiptare

0 681
  • Benutzer online 9

    9 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)