Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.942

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 1.029

Plisi

0 1.236

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 3.330

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.446

Paje Nuserije

28 ±0 6.112

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.362

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.509

Skulptura

3 2.063

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.502

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.385

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.106

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.516

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.618

Ninulla – Këngë djepi

0 1.901

Shqipja përballë sfidave

0 1.487

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.934

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 2.755

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.476

Dasma Shqiptare

0 1.505
  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)