Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.142

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 784

Plisi

0 753

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.906

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.038

Paje Nuserije

28 ±0 3.867

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.697

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.051

Skulptura

3 1.482

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.055

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 769

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 824

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.068

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.042

Ninulla – Këngë djepi

0 1.060

Shqipja përballë sfidave

0 1.053

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.914

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.587

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.068

Dasma Shqiptare

0 791
  • Benutzer online 3

    3 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)