Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 1.774

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 313

Plisi

0 282

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 844

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 478

Paje Nuserije

28 ±0 1.882

Anessa

Dasma Shqiptare

1 715

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 487

Skulptura

3 553

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 478

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 282

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 344

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 493

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 472

Ninulla – Këngë djepi

0 491

Shqipja përballë sfidave

0 487

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 857

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 651

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 494

Dasma Shqiptare

0 310
  • Benutzer online 6

    6 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)