Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 3.383

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 685

Plisi

0 653

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.626

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 882

Paje Nuserije

28 ±0 3.393

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.478

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 884

Skulptura

3 1.286

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 884

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 662

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 718

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 897

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 873

Ninulla – Këngë djepi

0 895

Shqipja përballë sfidave

0 891

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.633

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.393

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 897

Dasma Shqiptare

0 689
  • Benutzer online 8

    8 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)