Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.468

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 993

Plisi

0 1.042

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.660

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.386

Paje Nuserije

28 ±0 5.589

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.270

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.451

Skulptura

3 1.934

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.426

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.097

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.057

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.449

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.462

Ninulla – Këngë djepi

0 1.547

Shqipja përballë sfidave

0 1.432

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.578

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 2.183

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.414

Dasma Shqiptare

0 1.138
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)