Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.978

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 1.035

Plisi

0 1.262

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 3.404

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.447

Paje Nuserije

28 ±0 6.175

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.366

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.513

Skulptura

3 2.082

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.509

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.412

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.108

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.524

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.631

Ninulla – Këngë djepi

0 1.924

Shqipja përballë sfidave

0 1.492

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.974

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 2.810

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.485

Dasma Shqiptare

0 1.544
  • Benutzer online 5

    5 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)