Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 755

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 82

Plisi

0 54

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 335

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 216

Paje Nuserije

28 ±0 906

Anessa

Dasma Shqiptare

1 233

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 222

Skulptura

3 94

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 218

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 52

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 113

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 229

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 209

Ninulla – Këngë djepi

0 226

Shqipja përballë sfidave

0 218

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 350

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 179

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 223

Dasma Shqiptare

0 73
  • Benutzer online 24

    24 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)