Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 6.435

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 1.079

Plisi

0 1.447

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 4.080

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.488

Paje Nuserije

28 ±0 6.519

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.436

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.565

Skulptura

3 2.158

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.565

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.683

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.153

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.585

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.786

Ninulla – Këngë djepi

0 2.277

Shqipja përballë sfidave

0 1.537

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 3.288

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 3.377

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.547

Dasma Shqiptare

0 1.927
  • Benutzer online 8

    8 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)