Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.499

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 791

Plisi

0 763

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.014

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.113

Paje Nuserije

28 ±0 3.968

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.749

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.124

Skulptura

3 1.494

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.130

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 786

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 835

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.142

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.114

Ninulla – Këngë djepi

0 1.132

Shqipja përballë sfidave

0 1.125

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.021

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.616

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.136

Dasma Shqiptare

0 802
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)