Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.721

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 846

Plisi

0 809

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.131

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.182

Paje Nuserije

28 ±0 4.377

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.907

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.208

Skulptura

3 1.585

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.204

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 841

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 888

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.230

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.195

Ninulla – Këngë djepi

0 1.223

Shqipja përballë sfidave

0 1.208

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.152

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.710

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.218

Dasma Shqiptare

0 853
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)