Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 7.690

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 1.156

Plisi

0 1.941

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 5.998

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.628

Paje Nuserije

28 ±0 7.398

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.592

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.718

Skulptura

3 2.370

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.699

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 2.423

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.251

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.716

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 2.214

Ninulla – Këngë djepi

0 3.249

Shqipja përballë sfidave

0 1.656

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 4.248

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 4.881

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.699

Dasma Shqiptare

0 2.895
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)