Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 2.499

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 478

Plisi

0 447

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.194

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 659

Paje Nuserije

28 ±0 2.560

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.051

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 666

Skulptura

3 878

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 659

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 452

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 509

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 676

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 652

Ninulla – Këngë djepi

0 670

Shqipja përballë sfidave

0 668

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.203

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 981

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 675

Dasma Shqiptare

0 478
  • Benutzer online 55

    55 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)