Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 3.267

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 660

Plisi

0 628

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.570

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 853

Paje Nuserije

28 ±0 3.288

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.427

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 857

Skulptura

3 1.235

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 857

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 637

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 692

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 870

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 846

Ninulla – Këngë djepi

0 869

Shqipja përballë sfidave

0 864

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.580

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.343

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 870

Dasma Shqiptare

0 664
  • Benutzer online 18

    18 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)