Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 6.406

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 1.079

Plisi

0 1.438

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 4.038

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.487

Paje Nuserije

28 ±0 6.518

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.435

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.564

Skulptura

3 2.158

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.565

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.670

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.152

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.585

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.779

Ninulla – Këngë djepi

0 2.254

Shqipja përballë sfidave

0 1.537

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 3.272

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 3.339

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.546

Dasma Shqiptare

0 1.901
  • Benutzer online 9

    9 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)