Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.612

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 813

Plisi

0 782

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.077

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.148

Paje Nuserije

28 ±0 4.151

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.833

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.162

Skulptura

3 1.527

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.161

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 811

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 856

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.181

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.154

Ninulla – Këngë djepi

0 1.177

Shqipja përballë sfidave

0 1.163

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.094

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.655

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.179

Dasma Shqiptare

0 822
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)