Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 3.805

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 775

Plisi

0 742

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.823

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 989

Paje Nuserije

28 ±0 3.775

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.667

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 992

Skulptura

3 1.463

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 993

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 754

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 809

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.008

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 983

Ninulla – Këngë djepi

0 1.008

Shqipja përballë sfidave

0 999

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.835

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.571

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.009

Dasma Shqiptare

0 781
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)