Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.312

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 785

Plisi

0 755

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.931

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.058

Paje Nuserije

28 ±0 3.893

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.709

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.072

Skulptura

3 1.483

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.072

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 770

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 825

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.087

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.061

Ninulla – Këngë djepi

0 1.081

Shqipja përballë sfidave

0 1.071

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.942

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.589

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.086

Dasma Shqiptare

0 793
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)