Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.282

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 970

Plisi

0 963

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.435

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.346

Paje Nuserije

28 ±0 5.281

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.211

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.411

Skulptura

3 1.852

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.384

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.004

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.026

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.402

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.387

Ninulla – Këngë djepi

0 1.435

Shqipja përballë sfidave

0 1.390

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.437

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.991

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.370

Dasma Shqiptare

0 1.020
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)