Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.661

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 1.013

Plisi

0 1.118

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.913

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.419

Paje Nuserije

28 ±0 5.892

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.312

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.481

Skulptura

3 2.005

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.463

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.214

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.083

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.476

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.522

Ninulla – Këngë djepi

0 1.667

Shqipja përballë sfidave

0 1.460

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.734

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 2.397

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.447

Dasma Shqiptare

0 1.275
  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)