Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.486

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 789

Plisi

0 763

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.009

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.109

Paje Nuserije

28 ±0 3.963

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.746

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.121

Skulptura

3 1.493

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.125

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 786

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 835

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.140

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.114

Ninulla – Këngë djepi

0 1.128

Shqipja përballë sfidave

0 1.120

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.017

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.615

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.135

Dasma Shqiptare

0 802
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)