Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 3.323

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 673

Plisi

0 641

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.599

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 868

Paje Nuserije

28 ±0 3.344

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.454

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 872

Skulptura

3 1.261

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 872

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 650

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 705

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 885

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 861

Ninulla – Këngë djepi

0 883

Shqipja përballë sfidave

0 877

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.609

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.369

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 885

Dasma Shqiptare

0 677
  • Benutzer online 9

    9 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)