Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 3.449

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 700

Plisi

0 668

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.656

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 897

Paje Nuserije

28 ±0 3.453

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.511

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 899

Skulptura

3 1.317

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 901

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 677

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 733

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 915

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 890

Ninulla – Këngë djepi

0 913

Shqipja përballë sfidave

0 906

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.666

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.423

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 915

Dasma Shqiptare

0 704
  • Benutzer online 5

    5 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)