Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.563

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 793

Plisi

0 768

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.045

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.132

Paje Nuserije

28 ±0 3.990

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.776

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.141

Skulptura

3 1.498

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.146

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 794

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 842

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.161

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.132

Ninulla – Këngë djepi

0 1.153

Shqipja përballë sfidave

0 1.140

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.051

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.622

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.154

Dasma Shqiptare

0 805
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)