Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.876

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 881

Plisi

0 846

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.200

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.229

Paje Nuserije

28 ±0 4.630

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.026

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.264

Skulptura

3 1.646

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.247

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 896

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 923

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.274

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.251

Ninulla – Këngë djepi

0 1.282

Shqipja përballë sfidave

0 1.252

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.229

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.785

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.266

Dasma Shqiptare

0 892
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)