Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.442

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 787

Plisi

0 761

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.987

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.095

Paje Nuserije

28 ±0 3.942

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.733

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.106

Skulptura

3 1.491

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.109

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 778

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 832

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.124

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.096

Ninulla – Këngë djepi

0 1.113

Shqipja përballë sfidave

0 1.105

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.991

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.606

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.119

Dasma Shqiptare

0 798
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)