Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.333

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 978

Plisi

0 982

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.482

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.358

Paje Nuserije

28 ±0 5.362

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.235

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.426

Skulptura

3 1.879

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.395

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.026

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.037

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.415

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.409

Ninulla – Këngë djepi

0 1.460

Shqipja përballë sfidave

0 1.401

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.476

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 2.031

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.382

Dasma Shqiptare

0 1.044
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)