Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.596

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 808

Plisi

0 778

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.069

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.144

Paje Nuserije

28 ±0 4.128

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.811

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.157

Skulptura

3 1.520

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.158

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 807

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 853

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.175

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.148

Ninulla – Këngë djepi

0 1.169

Shqipja përballë sfidave

0 1.160

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.080

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.650

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.169

Dasma Shqiptare

0 818
  • Benutzer online 3

    3 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)