Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.559

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 793

Plisi

0 765

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.041

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.131

Paje Nuserije

28 ±0 3.982

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.770

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.137

Skulptura

3 1.498

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.142

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 791

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 839

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.158

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.129

Ninulla – Këngë djepi

0 1.149

Shqipja përballë sfidave

0 1.139

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.046

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.619

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.152

Dasma Shqiptare

0 804
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)