Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.573

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 797

Plisi

0 771

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.056

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.135

Paje Nuserije

28 ±0 4.038

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.791

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.147

Skulptura

3 1.504

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.151

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 798

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 844

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.165

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.137

Ninulla – Këngë djepi

0 1.155

Shqipja përballë sfidave

0 1.146

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.059

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.636

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.158

Dasma Shqiptare

0 811
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)