Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.116

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 935

Plisi

0 909

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.337

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.298

Paje Nuserije

28 ±0 4.962

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.136

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.346

Skulptura

3 1.768

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.327

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 947

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 980

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.351

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.330

Ninulla – Këngë djepi

0 1.376

Shqipja përballë sfidave

0 1.332

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.355

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.895

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.319

Dasma Shqiptare

0 957
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)