Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.644

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 825

Plisi

0 791

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.093

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.156

Paje Nuserije

28 ±0 4.216

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.865

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.179

Skulptura

3 1.549

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.180

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 822

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 864

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.199

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.168

Ninulla – Këngë djepi

0 1.193

Shqipja përballë sfidave

0 1.177

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.115

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.671

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.191

Dasma Shqiptare

0 833
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)