Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.431

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 991

Plisi

0 1.032

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.617

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.378

Paje Nuserije

28 ±0 5.520

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.262

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.443

Skulptura

3 1.913

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.416

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.091

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.051

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.439

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.452

Ninulla – Këngë djepi

0 1.528

Shqipja përballë sfidave

0 1.426

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.552

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 2.153

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.407

Dasma Shqiptare

0 1.122
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)