Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.910

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 888

Plisi

0 856

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.218

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.240

Paje Nuserije

28 ±0 4.652

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.038

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.275

Skulptura

3 1.659

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.259

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 900

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 928

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.290

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.266

Ninulla – Këngë djepi

0 1.295

Shqipja përballë sfidave

0 1.264

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.246

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.797

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.271

Dasma Shqiptare

0 897
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)