Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 1.846

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 329

Plisi

0 299

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 879

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 496

Paje Nuserije

28 ±0 1.949

Anessa

Dasma Shqiptare

1 747

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 503

Skulptura

3 585

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 496

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 299

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 360

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 511

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 490

Ninulla – Këngë djepi

0 509

Shqipja përballë sfidave

0 505

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 892

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 685

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 512

Dasma Shqiptare

0 327
  • Benutzer online 8

    8 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)