Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.680

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 838

Plisi

0 804

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.117

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.171

Paje Nuserije

28 ±0 4.308

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.893

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.199

Skulptura

3 1.569

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.196

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 833

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 880

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.222

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.185

Ninulla – Këngë djepi

0 1.211

Shqipja përballë sfidave

0 1.196

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.140

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.695

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.210

Dasma Shqiptare

0 847
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)