Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.554

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 1.007

Plisi

0 1.072

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.774

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.404

Paje Nuserije

28 ±0 5.749

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.297

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.470

Skulptura

3 1.968

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.448

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.147

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.075

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.466

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.493

Ninulla – Këngë djepi

0 1.606

Shqipja përballë sfidave

0 1.450

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.658

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 2.281

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.438

Dasma Shqiptare

0 1.206
  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)