Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.218

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 958

Plisi

0 936

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.394

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.324

Paje Nuserije

28 ±0 5.123

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.181

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.384

Skulptura

3 1.820

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.362

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 969

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.008

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.384

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.361

Ninulla – Këngë djepi

0 1.407

Shqipja përballë sfidave

0 1.365

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.400

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.936

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.342

Dasma Shqiptare

0 991
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)