Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.683

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 839

Plisi

0 806

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.118

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.173

Paje Nuserije

28 ±0 4.316

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.896

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.199

Skulptura

3 1.569

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.198

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 836

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 881

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.223

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.186

Ninulla – Këngë djepi

0 1.212

Shqipja përballë sfidave

0 1.196

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.144

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.698

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.213

Dasma Shqiptare

0 848
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)