Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 2.580

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 496

Plisi

0 465

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.233

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 679

Paje Nuserije

28 ±0 2.634

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.090

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 685

Skulptura

3 914

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 680

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 470

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 527

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 694

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 672

Ninulla – Këngë djepi

0 690

Shqipja përballë sfidave

0 688

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.242

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.017

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 695

Dasma Shqiptare

0 496
  • Benutzer online 5

    5 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)