Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.562

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 793

Plisi

0 767

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.042

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.132

Paje Nuserije

28 ±0 3.987

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.772

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.139

Skulptura

3 1.498

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.143

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 792

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 840

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.160

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.130

Ninulla – Këngë djepi

0 1.149

Shqipja përballë sfidave

0 1.139

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.047

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.620

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.152

Dasma Shqiptare

0 805
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)