Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 6.179

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 1.059

Plisi

0 1.344

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 3.699

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.462

Paje Nuserije

28 ±0 6.331

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.395

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.537

Skulptura

3 2.115

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.534

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.529

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.122

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.554

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.697

Ninulla – Këngë djepi

0 2.071

Shqipja përballë sfidave

0 1.518

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 3.129

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 3.040

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.512

Dasma Shqiptare

0 1.722
  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)