Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.382

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 786

Plisi

0 756

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.957

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.075

Paje Nuserije

28 ±0 3.914

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.723

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.089

Skulptura

3 1.487

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.089

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 773

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 829

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.108

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.077

Ninulla – Këngë djepi

0 1.097

Shqipja përballë sfidave

0 1.090

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.967

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.594

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.101

Dasma Shqiptare

0 793
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)