Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.153

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 785

Plisi

0 753

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.907

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.040

Paje Nuserije

28 ±0 3.870

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.698

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.052

Skulptura

3 1.483

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.055

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 770

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 825

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.072

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.044

Ninulla – Këngë djepi

0 1.061

Shqipja përballë sfidave

0 1.054

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.915

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.587

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.068

Dasma Shqiptare

0 791
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)