Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.558

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 792

Plisi

0 764

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.039

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.130

Paje Nuserije

28 ±0 3.977

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.768

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.136

Skulptura

3 1.497

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.141

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 790

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 838

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.157

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.128

Ninulla – Këngë djepi

0 1.148

Shqipja përballë sfidave

0 1.138

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.045

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.617

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.151

Dasma Shqiptare

0 803
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)