Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.209

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 953

Plisi

0 932

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.386

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.323

Paje Nuserije

28 ±0 5.116

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.175

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.377

Skulptura

3 1.816

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.359

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 969

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.008

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.383

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.359

Ninulla – Këngë djepi

0 1.403

Shqipja përballë sfidave

0 1.359

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.388

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.933

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.341

Dasma Shqiptare

0 989
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)